Becuri LED Spot - GU 5.3 luminozitate medie

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 25.05.2018 | XLS Download | Tipareste
MarcaPHILIPSPHILIPSPHILIPSPHILIPSMODEL INEFICIENT
ModelSpot, soclu GU5.3, 5W (35W)Spot, soclu GU5.3, 6,5W (35W)Spot, soclu GU5.3, 5,5W (35W)Spot alb cald, soclu GU5.3, 4,2W (20W)Spot halogen 35 W, GU 5.3
Tip becLEDLEDLEDLEDLED
Cod8718291774860871869650970887182911928248718291678311
Costuri (Lei in 15 ani)52605143303
SocluGU 5.3GU 5.3GU 5.3GU 5.3GU 5.3
Clasa energeticaA+AAAB
Flux luminos (lm)353370300225430
Putere (W)56,55,54,235
Eficacitate luminoasa (lm/W)7057545312
Putere echivalenta (W)3535352035
Durata medie de viata (ore)150001500020000150003000
Cicluri comutare pornit/oprit5000050000500005000050000
Putere reglabilaNuDaNuNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)27002700270027003000
Lungime (mm)4850484846
Diametru bulb (mm)5051505051
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.