Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 13.03.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaOSRAMLOHUISPHILIPSEGLOPHILIPSMODEL INEFICIENT
ModelLED Retrofit Classic P 25 FILE14-LOHUIS-6WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14-LED-EGLOE14 – 4WEco Halogen 18W
Tip becLEDLEDLEDLEDLEDHalogen
Cod40528999364475948668024523871829119562790027591118238718291192763
Costuri (Lei in 15 ani)175235393553
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA++A+A++A+A+C
Flux luminos (lm)230550250320250160
Putere (W)262,74.5418
Eficacitate luminoasa (lm/W)115929271629
Putere echivalenta (W)254025392520
Durata medie de viata (ore)1500030.00020.0002500020.0002000
Cicluri comutare pornit/oprit10000050.00050.0001500050.000120000
Putere reglabilaNuNuNuDaNuDa
Tip luminaAlb caldAlb receAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)270065002700300027002700
Lungime (mm)8480951108580
Diametru bulb (mm)454548604345
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.