Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaOSRAMPHILIPSLOHUISEGLOPHILIPSMODEL INEFICIENT
ModelLED Retrofit Classic P 25 FILE14 WW 230V P45 FR ND/4E14-LOHUIS-6WE14-LED-EGLOE14 – 4WEco Halogen 18W
Tip becLEDLEDLEDLEDLEDHalogen
Cod40528999364478718291195627594866802452390027591118238718291192763
Costuri (Lei in 15 ani)173552393553
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA++A++A+A+A+C
Flux luminos (lm)230250550320250160
Putere (W)22,764.5418
Eficacitate luminoasa (lm/W)115939271629
Putere echivalenta (W)252540392520
Durata medie de viata (ore)1500020.00030.0002500020.0002000
Cicluri comutare pornit/oprit10000050.00050.0001500050.000120000
Putere reglabilaNuNuNuDaNuDa
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)270027006500300027002700
Lungime (mm)8495801108580
Diametru bulb (mm)454845604345
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.