Becuri LED Clasice - E 27 mai putin luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 22.05.2018 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTOSRAMPHILIPSOSRAMOSRAMOSRAMPHILIPS
ModelHalogen ClasicLED Vintage 1906 A60 12 1.4W/825 E274W WW ND/4 - E27LED Retrofit Classic ST64 25CL 2.5W/827 E27LED Retrofit Classic P25 2W/827 E27 FILLED Retrofit Classic ST64 25CL 2W/827 E27LED Classic 25W P45 E27
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLEDLED
Cod405807511914787182911956414052899962088405289994181640528999620888718696573938
Costuri (Lei in 15 ani)164182326181818
SocluE 27E 27E 27E 27E 27E 27E 27
Clasa energeticaDA++A++A++A++A++A++
Flux luminos (lm)225120250250250250250
Putere (W)191,42,72,5222
Eficacitate luminoasa (lm/W)128692100125125125
Putere echivalenta (W)23122525252525
Durata medie de viata (ore)2.00015.00015.00015.00015.00015.00015.000
Cicluri comutare pornit/oprit25.000100.00050.000100.000100.000100.00020.000
Putere reglabilaDaNuNuNuNuNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)2700270027002700270027002700
Lungime (mm)96105911408414378
Diametru bulb (mm)55604864456445
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.