Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaHaierLiebherrBoschModel nerecomandatLiebherrLiebherrLiebherr
ModelHTTF-407WTP1434KUL 15A65(Eficienta energetica scazuta)TP1764TP1724TP1720
Independent/IncorporabilIndependentIndependentIncorporabilIncorporabilIndependentIndependentIndependent
Pret mediu de achizitie (lei)69911002000850240013501200
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)73080912001050860880558
Volum total net (litri)73122125130137143145
Volum frigider net (litri)73107110130119125145
Volum congelator net (litri)01515018180
Inaltime (cm)88,58582858585
Latime (cm)5059,46060,160,160,1
Adancime (cm)46,462,35562,862,862,8
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)31,821,7531,141,921,921,821,9
Eticheta energeticaA++A+++A++A+A+++A+++A+++
Consum de energie electrica (kWh/an)849314099999862
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.