Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaHaierModel nerecomandatLiebherrLiebherrLiebherrBoschLiebherr
ModelHTTF-407W(Eficienta energetica scazuta)TP1434TP1720TP1724KUL 15A65TP1764
Independent/IncorporabilIndependentIncorporabilIndependentIndependentIndependentIncorporabilIndependent
Pret mediu de achizitie (lei)69985011001200135020002400
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)73010508095588801200860
Volum total net (litri)73130122145143125137
Volum frigider net (litri)73130107145125110119
Volum congelator net (litri)00150181518
Inaltime (cm)88,58585858285
Latime (cm)5059,460,160,16060,1
Adancime (cm)46,462,362,862,85562,8
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)31,841,921,7521,921,831,121,9
Eticheta energeticaA++A+A+++A+++A+++A++A+++
Consum de energie electrica (kWh/an)849993629814099
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.