Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaModel nerecomandatHaierBoschLiebherrLiebherrLiebherrLiebherr
Model(Eficienta energetica scazuta)HTTF-407WKUL 15A65TP1434TP1720TP1724TP1764
Independent/IncorporabilIncorporabilIndependentIncorporabilIndependentIndependentIndependentIndependent
Pret mediu de achizitie (lei)85069920001100120013502400
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)10507301200809558880860
Volum total net (litri)13073125122145143137
Volum frigider net (litri)13073110107145125119
Volum congelator net (litri)00151501818
Inaltime (cm)88,58285858585
Latime (cm)506059,460,160,160,1
Adancime (cm)46,45562,362,862,862,8
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)41,931,831,121,7521,921,821,9
Eticheta energeticaA+A++A++A+++A+++A+++A+++
Consum de energie electrica (kWh/an)998414093629899
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.