Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaModel nerecomandatBoschHaierLiebherrLiebherrLiebherrLiebherr
Model(Eficienta energetica scazuta)KUL 15A65HTTF-407WTP1764TP1434TP1724TP1720
Independent/IncorporabilIncorporabilIncorporabilIndependentIndependentIndependentIndependentIndependent
Pret mediu de achizitie (lei)85020006992400110013501200
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)10501200730860809880558
Volum total net (litri)13012573137122143145
Volum frigider net (litri)13011073119107125145
Volum congelator net (litri)01501815180
Inaltime (cm)8288,585858585
Latime (cm)605060,159,460,160,1
Adancime (cm)5546,462,862,362,862,8
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)41,931,131,821,921,7521,821,9
Eticheta energeticaA+A++A++A+++A+++A+++A+++
Consum de energie electrica (kWh/an)991408499939862
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.