Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaLiebherrBoschModel nerecomandatLiebherrLiebherrLiebherrHaier
ModelTP1764KUL 15A65(Eficienta energetica scazuta)TP1434TP1724TP1720HTTF-407W
Independent/IncorporabilIndependentIncorporabilIncorporabilIndependentIndependentIndependentIndependent
Pret mediu de achizitie (lei)24002000850110013501200699
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)86012001050809880558730
Volum total net (litri)13712513012214314573
Volum frigider net (litri)11911013010712514573
Volum congelator net (litri)18150151800
Inaltime (cm)858285858588,5
Latime (cm)60,16059,460,160,150
Adancime (cm)62,85562,362,862,846,4
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)21,931,141,921,7521,821,931,8
Eticheta energeticaA+++A++A+A+++A+++A+++A++
Consum de energie electrica (kWh/an)991409993986284
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.