Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaLiebherrLiebherrLiebherrLiebherrBoschHaierModel nerecomandat
ModelTP1434TP1724TP1764TP1720KUL 15A65HTTF-407W(Eficienta energetica scazuta)
Independent/IncorporabilIndependentIndependentIndependentIndependentIncorporabilIndependentIncorporabil
Pret mediu de achizitie (lei)11001350240012002000699850
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)80988086055812007301050
Volum total net (litri)12214313714512573130
Volum frigider net (litri)10712511914511073130
Volum congelator net (litri)15181801500
Inaltime (cm)858585858288,5
Latime (cm)59,460,160,160,16050
Adancime (cm)62,362,862,862,85546,4
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)21,7521,821,921,931,131,841,9
Eticheta energeticaA+++A+++A+++A+++A++A++A+
Consum de energie electrica (kWh/an)939899621408499
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.